star wars

به گزارش ایران فیلم به نقل از ایندپندنت، کمپانی دیزنی مجموعه‌ای بسیار بزرگ از فیلم‌های جدید در راه دارد. نه تنها آن‌ها چند برداشت لایو اکشن جدید از انیمیشن‌های کلاسیک از جمله «سیندرلا» و «کتاب جنگل» ساخته‌اند و در برنامه اکران دارند، چند فیلم مارولی و «جنگ ستارگان» هم در دست ساخت دارند.
اول از همه در بخش مارول، فیلم‌های «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی»، «دکتر استرنج»، «پلنگ سیاه»، «کاپیتان مارول»، «تور: راگناروگ»، «انتقام‌جویان: عصر اولتران»، یک «مرد مورچه‌ای» دیگر و «غیرانسان‌ها» هستند. اوه و بله، سه پروژه که هنوز عنوانی برای‌شان انتخاب نشده و یک «مرد عنکبوتی» دیگر هم در راه است. بعد در بخش «جنگ ستارگان»، «اپیزود هشت»، «اپیزود ۹» و «سرکش» و یک اسپین‌آف هان سولو داریم و احتمال ساخته شدن فیلمی درباره شخصیت بوبا فِت هم وجود دارد.
اگر تمام این‌ها برای‌تان کافی نبود، باب آیگر مدیر عامل کمپانی دیزنی هم یک خبر خوش دارد. او به بی‌بی‌سی نیوزبیت گفت: «بعد از آن هم چند فیلم جنگ ستارگان دیگر ساخته می‌شود. نمی‌دانم دقیقا چند فیلم و نمی‌دانم چند وقت یک بار». بعد در پاسخ به اینکه آینده دنیای سینماتیک مارول چه طور خواهد بود، آیگر گفت: «در دنیای مارول، شما با هزاران هزار شخصیت سر و کار دارید. این قضیه تا ابد ادامه خواهد داشت».
با این حال او نگران نیست که طرفداران از دیدن فیلم‌های ابرقهرمانی در سینماها خسته شوند. او می‌گوید: «نه، فکر نمی‌کنم خسته بشوند. اما ما به بالا بردن کیفیت از نظر داستان‌سرایی ادامه خواهیم داد تا آن‌ها را به سینماها بازگردانیم، که آن‌ها را هیجان‌زده کنیم، که کاری کنیم همه چیز احساس تازگی داشته باشد و این کار ماست».

نوشته «جنگ ستارگان» تا ابد ادامه خواهد داشت اولین بار در سایت ایران فیلم – مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.

استخدام

قدیر نیوز

Learn more about telugu cinema news telugu360 at http://www.telugu360.com
Tags: