موسیقی ما – موزیک‌ویدئوی قطعه «تو هم تایید کن» با صدای «امیر تاجیک» منتشر خواهد شد. به گزارش «موسیقی ما»، خواننده با سابقه نسل اول موسیقی پاپ پس از انقلاب به زودی و برای نخستین بار، نسخه تصویری قطعه «تو هم تایید کن» که با هم‌خوانی برادرش «امید تاجیک» اجرا شده و مورد استقبال قرار گرفته بود را منتشر خواهد کرد.
 
تاجیک که تیتراژ موفق سریال «زیر آسمون شهر» را در کارنامه دارد، از معدود خوانندگان نسل اول موسیقی پاپ است که به صورت جدی حضور در بازار موسیقی را تجربه می‌کند.
 
چندی پیش «مهرداد جهانتاب»، مدیر شرکت «ارمغان طلایی» و تهیه‌کننده «امیرتاجیک» در گفت‌وگو با «موسیقی ما» از آغاز فصل جدید فعالیت هنری این خواننده و برنامه‌ریزی مدون برای تولید آثار مدرن و همچنین برگزاری تور کنسرت‌های «امیر تاجیک» خبر داده بود. این تهیه‌کننده، «مجید فلاح‌پور» را به عنوان مدیر برنامه‌های امیر تاجیک معرفی کرده و تلفن‌های 09128888415 و 09121573809 را برای هماهنگی برنامه‌گزاران اعلام نموده است.
 
این خواننده خوش‌صدا، مدتی پیش تک‌آهنگی به نام «یه دنیای دیگه» منتشر کرده بود.
 
تیزر موزیک‌ویدئوی «تو هم تایید کن» را از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» مشاهده و دانلود کنید. نسخه کامل این ویدئو، هفته آینده به صورت اختصاصی از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.
 

آرتین ولی الهی
روتیتر: 
تیزر این ویدئو را از «تماشاخانه» ببینید و دانلود کنید؛
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
عکس خبر اول: 

نویسنده:

دسته بندی مطلب:

خلاصه مطلب: 
موسیقی ما – موزیک‌ویدئوی قطعه «تو هم تایید کن» با صدای «امیر تاجیک» منتشر خواهد شد. به گزارش «موسیقی ما»، خواننده با سابقه نسل اول موسیقی پاپ پس از انقلاب به زودی و برای نخستین بار، نسخه تصویری قطعه «تو هم تایید کن» که با هم‌خوانی برادرش «امید تاجیک» اجرا شده و مورد استقبال قرار گرفته بود را منتشر خواهد کرد. تاجیک که تیتراژ موفق سریال «زیر آسمون شهر» را در کارنامه دارد، از معدود خوانندگان نسل اول موسیقی پاپ است که به صورت جدی حضور در بازار موسیقی را تجربه می‌کند…
لینک نمایش در تماشاخانه: 

خبرگذاری اصفحان

ورزش و زندگی

Learn more about telugu cinema news telugu360 at http://www.telugu360.com
Tags: