آخرین اخبار ایندیانا جونز ۵

indiana-jones-5-1

استیون اسپیلبرگ و هریسون فورد بار دیگر دست‌ به کار شدند تا این‌بار قسمت پنجم «ایندیانا جونز» را به سینمای جهان عرضه کنند.

کمپانی دیزنی سه شنبه اعلام کرد که پنجمین «ایندیانا جونز» تاریخ سینما از جولای سال ۲۰۱۹ در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

فورد که اکنون در دهه هفتم زندگی خود به سر‌ می‌برد، برای نخستین بار سال ۱۹۸۱ در فیلم «مهاجمان صندوق گمشده» شخصیت باستان‌شناس ماجراجو را به جهانیان معرفی کرد.

آلن هورن رئیس کمپانی دیزنی در این رابطه گفت : «ایندیانا جونز یکی از بزرگترین قهرمانان سینمایی تاریخ است و ما بی‌صبرانه منتظریم که بازگشت او برپرده سینما را در سال ۲۰۱۹ ببینیم.»

این فیلم که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده است، درست ۱۱ سال پس از «ایندیانا جونز و پادشاهی جمجه بلورین» به سینما می‌آید. هریسون فورد در آن فیلم در کنار شایا لباف و کارن آلن بازی می‌کرد.

کمپانی دیزنی از بازگرداندن نقش‌های به یادماندنی فورد به سینما تجربه بسیار خوبی دارد. این شرکت به تازگی در فیلم «جنگ ستارگان : نیرو برمی‌خیزد» هان سولو با بازی فورد را به سینما ارائه کرد که با فروشی بالای دو میلیارد دلار سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد. بازیگر «فراری» سال ۱۹۷۷ نخستین بار در نقش هان سولو ظاهر شده بود.

چهار فیلم قبلی از مجموعه فیلم‌های «ایندیانا جونز» در مجموع بیش از ۲ میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش داشته‌اند.

خبر ساخت قسمت جدید «ایندیانا جونز» خیلی زود یکی از ۱۰ موضوع محبوب توئیتر شد، اما نظرات در این باره متفاوت بود. بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی به شوخی از سن و سال بالای هریسون فورد برای ایفای نقش می‌گفتند و حتی برخی عنوان «ایندیانا جونز و آلزایمر» را برای فیلم برگزیدند.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

Tags: